- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Culoare | Argint |
| Tip produs | presa, Piure |
| Material | Metal |
| Caracteristici cheie | Gripul ergonomic |
| Instructiuni de folosire | Spalat pe maini |
| Fel de mancare | Fructe, Legume |
| Înălţime | 8 cm |
| Lăţime | 10 cm |
| Lungime | 28.5 cm |
| Greutate | 0.535 Kg |