- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Τύπος Προϊόντος | Πρέσα, Преса за пюре |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Ергономичен захват |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Είδος φαγητού | Φρούτα, Λαχανικά |
| Υψος | 8 cm |
| Πλάτος | 10 cm |
| Μήκος | 28.5 cm |
| Βάρος | 0.535 Kg |