- -25,56 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Съдомиялни за вграждане |
|
| Цвят | Cив |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Брой програми | 4 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Електронен, Механичен |
| Slim | Да |
| Капацитет | 9 комплекта |
| Функции | Отложен старт, Цикъл с половин зареждане |
| Тип програми | Еко, Бърза, Интензивна, Нормална |
| Ниво на шум | 49 dB |
| Енергийна консумация/цикъл | 0.7 kWh |
| Консумация на вода/цикъл | 9 l |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 81.5 cm |
| Дълбочина | 55 cm |
| Гаранция | 60 месеца |
| Тип | Полу-вградена |
| Ниво на шум | 0 dB |