- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Съдомиялни за вграждане |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Αριθμός προγραμμάτων | 4 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ηλεκτρονικός, Μηχανικός |
| Λεπτός | Ναι |
| Χωρητικότητα | 9 σετ |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη, Κύκλος μισής φόρτισης |
| Τύπος προγράμματος | Eco, Γρήγορη, Εντονη, Κανονική |
| Επίπεδο θορύβου | 49 dB |
| Κατανάλωση ρεύματος/κύκλος | 0.7 kWh |
| Κατανάλωση νερού / κύκλος | 9 l |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 81.5 cm |
| Βάθος | 55 cm |
| Εγγύηση | 60 μήνες |
| Ενα είδος | Ημιενσωματωμένη |
| Επίπεδο θορύβου | 0 dB |