- -25,56 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Съдомиялни за вграждане |
|
| Culoare | Gri |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Numărul de programe | 4 |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Încorporarea |
| Tipul panoului de control | Electronic, Mecanic |
| Subţire | Da |
| Capacitate | 9 seturi |
| Funcții | Start intarziat, Incarcare la jumatate |
| Tipul programului | Economic, Rapid, Intens, Normal |
| Nivel de zgomot | 49 dB |
| Consum de energie/ciclu | 0.7 kWh |
| Consum de apă/ciclu | 9 l |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 81.5 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Garanție | 60 luni |
| Tip | Semi incorporabila |
| Nivel de zgomot | 0 dB |