- -53,69 €
- Изчерпано

- Мощност: 1900W
- Размер по ширина: 45
- Брой комплекти за миене: 10
- Програми: 6
- Температури: 4
- Таймер за отложен старт
- Дисплей
- Ниво на шума (dB): 47
- Програми за чаши
- Брой кошници: 3
- Консумация на вода (литри/цикъл) ECO: 9.00
- Материал на водосъдържателя: Инокс
- Регулиране височина горна кошница
- Вграден, инверторен мотор
- Защита: Aqua Stop
- Програма 3в1
- Захранване с вода: Студена
- Височина: 90 см.
- Ширина: 44.8, 45 см.
- Дълбочина: 55.5 см.
- Размер (В/Ш/Д) (см): 90/44.8/55.5
- Гаранция: 24 м.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Съдомиялни за вграждане |
|
| Цвят | Бял |
| Мощност | 1900 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Брой програми | 6 |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Инструкция за употреба |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Електронен |
| Нива температура | 5 |
| Тип | Напълно вградена |
| Брой кошници | 3 |
| Капацитет | 10 комплекта |
| Функции | Индикатор за презареждане със сол, Отложен старт, Подвижен горен рафт, Цикъл с половин зареждане, Индикатор за оставащо време, Поставка за плотове, Заключване за деца |
| Тип програми | Автоматична |
| Отложен старт | 1 h, 12 h |
| Ниво на шум | 47 dB |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Консумация на енергия / 100 измивания | 74 kWh |
| Височина | 90 cm |
| Ширина | 44.8 cm |
| Дължина на кабела | 130 cm |
| Тегло | 29.6 Kg |
| Консумация на енергия / 100 измивания | 74 kWh |
| Височина | 90 cm |
| Ширина | 44.8 cm |
| Тегло | 30 Kg |