- -53,69 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Съдомиялни за вграждане |
|
| Culoare | Alb |
| Putere | 1900 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Numărul de programe | 6 |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Instructiuni de folosire |
| Tipul de montare | Încorporarea |
| Tipul panoului de control | Electronic |
| Nivelurile de temperatură | 5 |
| Tip | Incorporabila |
| Numărul de coșuri | 3 |
| Capacitate | 10 seturi |
| Funcții | Indicator , Start intarziat, Cos superior ajustabil, Incarcare la jumatate, Indicator de timp, Поставка за плотове, Blocarea copiilor |
| Tipul programului | Automat |
| Start intarziat | 1 h, 12 h |
| Nivel de zgomot | 47 dB |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Consum de energie / 100 de spălări | 74 kWh |
| Înălţime | 90 cm |
| Lăţime | 44.8 cm |
| Lungimea cablului | 130 cm |
| Greutate | 29.6 Kg |
| Consum de energie / 100 de spălări | 74 kWh |
| Înălţime | 90 cm |
| Lăţime | 44.8 cm |
| Greutate | 30 Kg |