- -53,69 €
- Χωρίς απόθεμα

- Ισχύς: 1900W
- Πλάτος: 45 cm
- Συνολική χωρητικότητα (σερβίτσια): 10
- Προγράμματα Πλύσης: 6
- Θερμοκρασίες: 4
- Καθυστέρηση έναρξης λειτουργίας
- Οθόνη
- Επίπεδο θορύβου dB(A): 47
- Προγράμματα για ποτήρια
- Καλάθια: 3
- Κατανάλωση νερού(lt/κύκλο) ECO: 9.00
- Υλικό δοχείου νερού: Inox
- Ρύθμιση ύψους άνω καλαθιού
- Ενσωματωμένος κινητήρας inverter
- Σύστημα προστασίας από υπερχείλιση & διαρροή νερού: Aqua Stop
- Πρόγραμμα 3 σε 1
- Παροχή νερού: Κρύο
- Ύψος: 90 cm.
- Πλάτος: 44.8, 45 cm.
- Βάθος: 55.5 cm.
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ) cm: 90/44.8/55.5
- Εγγύηση: 24 μήνες
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 1900W
- Πλάτος: 45 cm
- Συνολική χωρητικότητα (σερβίτσια): 10
- Προγράμματα Πλύσης: 6
- Θερμοκρασίες: 4
- Καθυστέρηση έναρξης λειτουργίας
- Οθόνη
- Επίπεδο θορύβου dB(A): 47
- Προγράμματα για ποτήρια
- Καλάθια: 3
- Κατανάλωση νερού(lt/κύκλο) ECO: 9.00
- Υλικό δοχείου νερού: Inox
- Ρύθμιση ύψους άνω καλαθιού
- Ενσωματωμένος κινητήρας inverter
- Σύστημα προστασίας από υπερχείλιση & διαρροή νερού: Aqua Stop
- Πρόγραμμα 3 σε 1
- Παροχή νερού: Κρύο
- Ύψος: 90 cm.
- Πλάτος: 44.8, 45 cm.
- Βάθος: 55.5 cm.
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ) cm: 90/44.8/55.5
- Εγγύηση: 24 μήνες
Χαρακτηριστικά
Съдомиялни за вграждане |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 1900 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Инструкция за употреба |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ηλεκτρονικός |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 5 |
| Ενα είδος | Πλήρως ενσωματωμένο |
| Αριθμός καλαθιών | 3 |
| Χωρητικότητα | 10 σετ |
| Λειτουργίες | Ένδειξη αναπλήρωσης αλατιού, Καθυστερημένη έναρξη, Κινητό επάνω ράφι, Κύκλος μισής φόρτισης, Индикатор за оставащо време, Поставка за плотове, Κλείδωμα για παιδιά |
| Τύπος προγράμματος | Αυτόματη |
| Καθυστερημένη έναρξη | 1 h, 12 h |
| Επίπεδο θορύβου | 47 dB |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Κατανάλωση ενέργειας / 100 πλύσεις | 74 kWh |
| Υψος | 90 cm |
| Πλάτος | 44.8 cm |
| Μήκος καλωδίου | 130 cm |
| Βάρος | 29.6 Kg |
| Κατανάλωση ενέργειας / 100 πλύσεις | 74 kWh |
| Υψος | 90 cm |
| Πλάτος | 44.8 cm |
| Βάρος | 30 Kg |