- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Съдомиялни за вграждане |
|
| Цвят | Бял |
| Брой програми | 8 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Електронен |
| Нива температура | 5 |
| Slim | Не |
| Брой кошници | 2 |
| Капацитет | 10 комплекта |
| Стил контролен панел | Напълно вграден |
| Функции | Индикатор за презареждане със сол, Подвижен горен рафт, Звук при завършване за програмата |
| Тип програми | Еко, Бърза, Интензивна, Автоматична, Нормална, Деликатна, Сушене, Двойно измиване |
| Годишна енергийна консумация | 174 kWh |
| Енергийна консумация/цикъл | 0.59 kWh |
| Консумация на вода/цикъл | 12 l |
| Височина | 82 cm |
| Ширина | 45 cm |
| Дълбочина | 55 cm |
| Тегло | 34 Kg |