- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Съдомиялни за вграждане |
|
| Culoare | Alb |
| Numărul de programe | 8 |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Încorporarea |
| Tipul panoului de control | Electronic |
| Nivelurile de temperatură | 5 |
| Subţire | Nu |
| Numărul de coșuri | 2 |
| Capacitate | 10 seturi |
| Panou de control stil | Incorporabila |
| Funcții | Indicator , Cos superior ajustabil, Sunet la finalizarea programului |
| Tipul programului | Economic, Rapid, Intens, Automat, Normal, Delicat, Uscare, Duo wash |
| Consumul anual de energie | 174 kWh |
| Consum de energie/ciclu | 0.59 kWh |
| Consum de apă/ciclu | 12 l |
| Înălţime | 82 cm |
| Lăţime | 45 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Greutate | 34 Kg |