- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Съдомиялни за вграждане |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Αριθμός προγραμμάτων | 8 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ηλεκτρονικός |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 5 |
| Λεπτός | Οχι |
| Αριθμός καλαθιών | 2 |
| Χωρητικότητα | 10 σετ |
| Πίνακας ελέγχου στυλ | Πλήρως ενσωματωμένο |
| Λειτουργίες | Ένδειξη αναπλήρωσης αλατιού, Κινητό επάνω ράφι, Ήχος ολοκλήρωσης του προγράμματος |
| Τύπος προγράμματος | Eco, Γρήγορη, Εντονη, Αυτόματη, Κανονική, Λεπτή, Στέγνωμα, Διπλό πλύσιμο |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 174 kWh |
| Κατανάλωση ρεύματος/κύκλος | 0.59 kWh |
| Κατανάλωση νερού / κύκλος | 12 l |
| Υψος | 82 cm |
| Πλάτος | 45 cm |
| Βάθος | 55 cm |
| Βάρος | 34 Kg |