
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Цвят | Сив, Черен |
| Тип продукт | Тава |
| Материал | Силикон |
| Ключови характеристики | Подходящ за съдомиялна машина |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 2 |
| Височина | 0.8 cm |
| Ширина | 17 cm |
| Максимална температура | 220C |
| Диаметър | 17 cm |