
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Culoare | Gri, Negru |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Silicon |
| Caracteristici cheie | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Forma | Rundă |
| Număr / set | 2 |
| Înălţime | 0.8 cm |
| Lăţime | 17 cm |
| Temperatura maximă | 220C |
| Diametru | 17 cm |