
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Δίσκος - σχάρα |
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 2 |
| Υψος | 0.8 cm |
| Πλάτος | 17 cm |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 220C |
| Διάμετρος | 17 cm |