- -5,11 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Цвят | Сив |
| Тип продукт | Тава |
| Ключови характеристики | Анти - хлъзагаща повърхност |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 1 |
| Височина | 12.5 cm |
| Ширина | 31 cm |
| Тегло | 2 Kg |
| Диаметър | 31 cm |