- -5,11 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Tavă |
| Caracteristici cheie | Suprafață anti-alunecoasă |
| Forma | Rundă |
| Număr / set | 1 |
| Înălţime | 12.5 cm |
| Lăţime | 31 cm |
| Greutate | 2 Kg |
| Diametru | 31 cm |