- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Δίσκος - σχάρα |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Анти - хлъзагаща повърхност |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 12.5 cm |
| Πλάτος | 31 cm |
| Βάρος | 2 Kg |
| Διάμετρος | 31 cm |