- -28,12 €
- Изчерпано

Двоен съд за затопляне и сервиране на храна Kinghoff
- Вместимост: 2 съда, всеки с капацитет 1.5 литра
- Форма: правоъгълна
- Капак и рамка, изработени от неръждаема стомана
- Закалено стъкло, произведено във Франция - Sabinex
- Работен температурен диапазон -25°/ +260°
- Капак и рамка от висококачествена неръждаема стомана 18/8
- Свeщниĸ (чаените cвeщи ca вĸлючeни)
- Възможност за измиване в съдомиялна машина
- Може да бъде използван в микровълнова фурна (без капак)
- Предназначен за поддържане на топла храна между сервирането на различните ястия
- Обща височина - 16.5 см
- Дължина с дръжки - 50 см
- Ширина - 29.5 см
- Стъклени съдове - 29.5*17.8*5 см ( Дължина*ширина*височина)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Двоен съд за затопляне и сервиране на храна Kinghoff
- Вместимост: 2 съда, всеки с капацитет 1.5 литра
- Форма: правоъгълна
- Капак и рамка, изработени от неръждаема стомана
- Закалено стъкло, произведено във Франция - Sabinex
- Работен температурен диапазон -25°/ +260°
- Капак и рамка от висококачествена неръждаема стомана 18/8
- Свeщниĸ (чаените cвeщи ca вĸлючeни)
- Възможност за измиване в съдомиялна машина
- Може да бъде използван в микровълнова фурна (без капак)
- Предназначен за поддържане на топла храна между сервирането на различните ястия
- Обща височина - 16.5 см
- Дължина с дръжки - 50 см
- Ширина - 29.5 см
- Стъклени съдове - 29.5*17.8*5 см ( Дължина*ширина*височина)
Техническо описание
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Цвят | Прозрачен |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Стъкло |
| Ключови характеристики | Подходящ за съдомиялна машина |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 2 |
| Височина | 5 cm |
| Ширина | 17 cm |
| Дължина | 29 cm |