- -28,12 €
- Χωρίς απόθεμα

Διπλό πυρίμαχο σκεύος για διατήρηση ζεστού φαγητού Kinghoff
- Χωρητικότητα: 2 δοχεία, το καθένα 1,5 λίτρων
- Σχήμα: ορθογώνιο
- Υλικό Βάσης και Κάλυμμα: Ανοξείδωτο ατσάλι υψηλής ποιότητας
- Υλικό Κατασκευής: Πυρίμαχο Γυαλί Sabinex
- Εύρος θερμοκρασίας -25°/ +260°
- Καπάκι και βάση από υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο ατσάλι 18/8
- Θήκες για ρεσό (περιλαμβάνονται)
- Κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων
- Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε φούρνο μικροκυμάτων (χωρίς καπάκι)
- Σχεδιασμένο για να διατηρεί το φαγητό ζεστό ανάμεσα στο σερβίρισμα διαφορετικών πιάτων
- Συνολικό ύψος - 16,5 cm
- Μήκος με χερούλια - 50 cm
- Πλάτος - 29,5 cm
- Γυάλινα σκεύη - 29,5*17,8*5 cm (Μήκος*πλάτος*ύψος)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Διπλό πυρίμαχο σκεύος για διατήρηση ζεστού φαγητού Kinghoff
- Χωρητικότητα: 2 δοχεία, το καθένα 1,5 λίτρων
- Σχήμα: ορθογώνιο
- Υλικό Βάσης και Κάλυμμα: Ανοξείδωτο ατσάλι υψηλής ποιότητας
- Υλικό Κατασκευής: Πυρίμαχο Γυαλί Sabinex
- Εύρος θερμοκρασίας -25°/ +260°
- Καπάκι και βάση από υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο ατσάλι 18/8
- Θήκες για ρεσό (περιλαμβάνονται)
- Κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων
- Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε φούρνο μικροκυμάτων (χωρίς καπάκι)
- Σχεδιασμένο για να διατηρεί το φαγητό ζεστό ανάμεσα στο σερβίρισμα διαφορετικών πιάτων
- Συνολικό ύψος - 16,5 cm
- Μήκος με χερούλια - 50 cm
- Πλάτος - 29,5 cm
- Γυάλινα σκεύη - 29,5*17,8*5 cm (Μήκος*πλάτος*ύψος)
Χαρακτηριστικά
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Χρώμα | Διαφανής |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Γυαλί |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 2 |
| Υψος | 5 cm |
| Πλάτος | 17 cm |
| Μήκος | 29 cm |