- -28,12 €
- Stoc epuizat

Fierbător dublu pentru încălzirea și servirea mâncării Kinghoff
- Capacitate: 2 recipiente, fiecare cu o capacitate de 1,5 litri
- Forma: dreptunghiulara
- Capac si cadru din otel inoxidabil
- Sticla securizata, fabricata in Franta - Sabinex
- Interval de temperatură de funcționare -25 ° / + 260 °
- Capac și cadru din oțel inoxidabil 18/8 de înaltă calitate
- Sfeșnic (bobinete incluse)
- Se poate spăla în mașina de spălat vase
- Poate fi folosit in cuptorul cu microunde (fara capac)
- Conceput pentru a menține alimentele fierbinți între servirea diferitelor feluri de mâncare
- Inaltime totala - 16,5 cm
- Lungime cu manere - 50 cm
- Latime - 29,5 cm
- Recipiente de sticlă - 29,5 * 17,8 * 5 cm (Lungime * lățime * înălțime)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fierbător dublu pentru încălzirea și servirea mâncării Kinghoff
- Capacitate: 2 recipiente, fiecare cu o capacitate de 1,5 litri
- Forma: dreptunghiulara
- Capac si cadru din otel inoxidabil
- Sticla securizata, fabricata in Franta - Sabinex
- Interval de temperatură de funcționare -25 ° / + 260 °
- Capac și cadru din oțel inoxidabil 18/8 de înaltă calitate
- Sfeșnic (bobinete incluse)
- Se poate spăla în mașina de spălat vase
- Poate fi folosit in cuptorul cu microunde (fara capac)
- Conceput pentru a menține alimentele fierbinți între servirea diferitelor feluri de mâncare
- Inaltime totala - 16,5 cm
- Lungime cu manere - 50 cm
- Latime - 29,5 cm
- Recipiente de sticlă - 29,5 * 17,8 * 5 cm (Lungime * lățime * înălțime)
Fisa tehnica
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Culoare | Transparent |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Sticlă |
| Caracteristici cheie | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Forma | Dreptunghiular |
| Număr / set | 2 |
| Înălţime | 5 cm |
| Lăţime | 17 cm |
| Lungime | 29 cm |