- -3,58 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Чугун |
| Форма | Овална |
| Брой/комплект | 1 |
| Височина | 8.5 cm |
| Ширина | 15 cm |
| Диаметър | 15 cm |