- -3,58 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Μορφή | Οβάλ |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 8.5 cm |
| Πλάτος | 15 cm |
| Διάμετρος | 15 cm |