- -3,58 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Fontă |
| Forma | Oval |
| Număr / set | 1 |
| Înălţime | 8.5 cm |
| Lăţime | 15 cm |
| Diametru | 15 cm |