- -15,34 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Цвят | Сребрист |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Стомана |
| Форма | Овална |
| Брой/комплект | 1 |
| Височина | 18 cm |
| Ширина | 45.5 cm |
| Дължина | 26 cm |