- -15,34 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Culoare | Argint |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Oţel |
| Forma | Oval |
| Număr / set | 1 |
| Înălţime | 18 cm |
| Lăţime | 45.5 cm |
| Lungime | 26 cm |