- -15,34 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Μορφή | Οβάλ |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 18 cm |
| Πλάτος | 45.5 cm |
| Μήκος | 26 cm |