- -4,55 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сандвич тостери |
|
| Капацитет | 2 сандвича, 2 сандвича |
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за сандвичи |
| Тип на плочите | Сандвич |
| Материал плочи | Керамика |
| Мощност | 800 W |
| Функции | Незалепващо покритие, Индикаторна светлина |
| Ключови характеристики | Анти плъзгаща система |
| Височина | 9 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Дължина | 24 cm |
| Тегло | 1.3 Kg |