- -4,55 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сандвич тостери |
|
| Capacitate | 2 sandwichuri, 2 sandwichuri |
| Culoare | Argint, Negru |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Sandwich-uri |
| Tip placi | Sandwich |
| Material placi | Ceramică |
| Putere | 800 W |
| Functii | Capac non-stick, Indicator luminos |
| Caracteristici cheie | Sistemul anti-alunecare |
| Inaltime | 9 cm |
| Latime | 22 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Greutate | 1.3 Kg |