- -4,55 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сандвич тостери |
|
| Χωρητικότητα | 2 σάντουιτς, 2 σάντουιτς |
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Τοστιέρα |
| Τύπος πιάτων | Σάντουιτς |
| Υλικό πλάκας | Κεραμικό |
| Εξουσία | 800 W |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση, Λυχνία ένδειξης |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα |
| Υψος | 9 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Μήκος | 24 cm |
| Βάρος | 1.3 Kg |