- -17,90 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Сандвич тостери |
|
| Капацитет | 2 |
| Цвят | Червен |
| Материал | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за хотдог |
| Тип на плочите | Грил |
| Мощност | 750 W |
| Функции | Регулируем термостат |
| Нива на мощност | 5 |
| Ключови характеристики | Система за съхранение на кабела |
| Височина | 20 cm |
| Ширина | 13.5 cm |
| Дължина | 26 cm |
| Брой филии | 2 |
| Гаранция | 24 месеца |