- -17,90 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сандвич тостери |
|
| Χωρητικότητα | 2 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Уред за хотдог |
| Τύπος πιάτων | Γκριλ |
| Εξουσία | 750 W |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης |
| Επίπεδα ισχύος | 5 |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Σύστημα αποθήκευσης καλωδίου |
| Υψος | 20 cm |
| Πλάτος | 13.5 cm |
| Μήκος | 26 cm |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |