- -17,90 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сандвич тостери |
|
| Capacitate | 2 |
| Culoare | Rosu |
| Material | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Hottdog |
| Tip placi | grătar |
| Putere | 750 W |
| Functii | Termostat reglabil |
| Trepte putere | 5 |
| Caracteristici cheie | Sistem de stocare a cablurilor |
| Inaltime | 20 cm |
| Latime | 13.5 cm |
| Lungime | 26 cm |
| Numărul de sucursale | 2 |
| Garanție | 24 luni |