- -6,28 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Сандвич тостери |
|
| Цвят | Черен/Инокс |
| Материал | Инокс |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за сандвичи |
| Тип на плочите | Сандвич |
| Мощност | 750 W |
| Функции | Незалепващо покритие, Индикаторна светлина, Защита против прегряване, Премахващи се плочи, Автоматично изключване |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Височина | 10.5 cm |
| Ширина | 23.5 cm |
| Дължина | 23 cm |
| Тегло | 1.51 Kg |
| Брой филии | 4 |
| Материал корпус | Инокс |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Гаранция | 24 месеца |