- -6,28 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сандвич тостери |
|
| Χρώμα | Μαύρο/Inox |
| Υλικό | Inox |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Τοστιέρα |
| Τύπος πιάτων | Σάντουιτς |
| Εξουσία | 750 W |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση, Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση, Αφαιρούμενες πλάκες, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Υψος | 10.5 cm |
| Πλάτος | 23.5 cm |
| Μήκος | 23 cm |
| Βάρος | 1.51 Kg |
| Αριθμός καταστημάτων | 4 |
| Υλικό στέγασης | Ανοξείδωτο |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Εγγύηση | 24 μήνες |