- -6,28 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сандвич тостери |
|
| Culoare | Negru / Inox |
| Material | Inox |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Sandwich-uri |
| Tip placi | Sandwich |
| Putere | 750 W |
| Functii | Capac non-stick, Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii, Eliminarea plăcilor, Oprirea automată |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Inaltime | 10.5 cm |
| Latime | 23.5 cm |
| Lungime | 23 cm |
| Greutate | 1.51 Kg |
| Numărul de sucursale | 4 |
| Material carcasă | Inox |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Garanție | 24 luni |