- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сандвич тостери |
|
| Капацитет | 2 сандвича |
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса, ABS |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за сандвичи |
| Тип на плочите | Сандвич |
| Материал плочи | Алуминий |
| Мощност | 750 W |
| Функции | Защита против прегряване |
| Нива на мощност | 1 |
| Ключови характеристики | Анти плъзгаща система |
| Височина | 22 cm |
| Ширина | 21.5 cm |
| Дължина | 9 cm |
| Тегло | 1.2 Kg |