- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сандвич тостери |
|
| Capacitate | 2 sandwichuri |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic, ABS |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Sandwich-uri |
| Tip placi | Sandwich |
| Material placi | Aluminiu |
| Putere | 750 W |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Trepte putere | 1 |
| Caracteristici cheie | Sistemul anti-alunecare |
| Inaltime | 22 cm |
| Latime | 21.5 cm |
| Lungime | 9 cm |
| Greutate | 1.2 Kg |