- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сандвич тостери |
|
| Χωρητικότητα | 2 σάντουιτς |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό, ABS |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Τοστιέρα |
| Τύπος πιάτων | Σάντουιτς |
| Υλικό πλάκας | Αλουμίνιο |
| Εξουσία | 750 W |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα |
| Υψος | 22 cm |
| Πλάτος | 21.5 cm |
| Μήκος | 9 cm |
| Βάρος | 1.2 Kg |