- -2,56 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | Пластмаса, ABS |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 1200 W |
| Захранващо напрежение | 230 V |
| Включени аксесоари | Концентратор |
| Функции | Студен въздух, Защита от прегряване, Cool shot, Сгъваема дръжка, Компактен дизайн |
| Степен скорости | 2 |
| Нива температура | 1 |
| Комплект | Не |
| Тип | Класически, За път |
| Част от тялото | Коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Тегло | 417 g |
| Гаранция | 24 месеца |