- -2,56 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic, ABS |
| Culoare | Alb |
| Putere | 1200 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Accesorii incluse | Hub |
| Functii | Aer rece, Protecția împotriva supraîncălzirii, Cool shot, Mânerul pliabil, Design compact |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 1 |
| Set | Nu |
| Tip | Clasic, Pentru un drum |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Greutate | 417 g |
| Garanție | 24 luni |