- -2,56 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό, ABS |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 1200 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 230 V |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής |
| Λειτουργίες | Κρύος αέρας, Προστασία από υπερθέρμανση, Cool shot, Αναδιπλούμενη λαβή, Συμπαγής σχεδιασμός |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 1 |
| Σειρά | Οχι |
| Ενα είδος | Κλασικό, Για το ταξίδι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Βάρος | 417 g |
| Εγγύηση | 24 μήνες |