- -12,78 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | Пластмаса, ABS |
| Цвят | Син |
| Мощност | 1800 W |
| Включени аксесоари | Концентратор, Дифузер |
| Функции | Йонизация, Защита от прегряване, Халка за окачване, Сгъваема дръжка, Бутон за включване/изключване, Бутон за студен въздух |
| Степен скорости | 2 |
| Нива температура | 2 |
| Комплект | Не |
| Тип | Класически |
| Част от тялото | Коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Дължина на кабела | 1.88 m |
| Тегло | 600 g |
| Гаранция | 24 месеца |