- -12,78 €
- Stoc epuizat
Uscator de par ionizant cu difuzor si maner pliabil Camry
- Putere: 1800
- 2 setari de temperatura
- 2 viteze
- Ionizare
- Buton de aer rece rapid - il puteti porni in orice moment in timp ce va uscati parul
- Setare aer rece pentru a raci si a fixa coafura
- Protectie automata impotriva supraincalzirii
- Carlig pentru agatat si depozitare usoara
- Buton de pornire si oprire
- Maner pliabil ergonomic, compact si practic
- Accesorii incluse in set: 1 x difuzor, 1 x Hub, 1 x Geanta pentru depozitare convenabila
- Tensiune de alimentare: 220-240 V, 50-60 Hz
- Culoare: albastra
- Greutate: 0,600 grame
- Dimensiuni: 31 x 8,1 x 24,3 cm
- Lungime cablu: 1,88 m
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Uscator de par ionizant cu difuzor si maner pliabil Camry
- Putere: 1800
- 2 setari de temperatura
- 2 viteze
- Ionizare
- Buton de aer rece rapid - il puteti porni in orice moment in timp ce va uscati parul
- Setare aer rece pentru a raci si a fixa coafura
- Protectie automata impotriva supraincalzirii
- Carlig pentru agatat si depozitare usoara
- Buton de pornire si oprire
- Maner pliabil ergonomic, compact si practic
- Accesorii incluse in set: 1 x difuzor, 1 x Hub, 1 x Geanta pentru depozitare convenabila
- Tensiune de alimentare: 220-240 V, 50-60 Hz
- Culoare: albastra
- Greutate: 0,600 grame
- Dimensiuni: 31 x 8,1 x 24,3 cm
- Lungime cablu: 1,88 m
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic, ABS |
| Culoare | Albastru |
| Putere | 1800 W |
| Accesorii incluse | Hub, Difuzor |
| Functii | Ionizare, Protecția împotriva supraîncălzirii, Suspensie, Mânerul pliabil, Butonul ON / OFF, Un buton aer rece |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 2 |
| Set | Nu |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Lungime cablu | 1.88 m |
| Greutate | 600 g |
| Garanție | 24 luni |