- -12,78 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό, ABS |
| Χρώμα | Μπλε |
| Εξουσία | 1800 W |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής, Διαχύτης |
| Λειτουργίες | Ιονισμός, Προστασία από υπερθέρμανση, Δακτύλιος για κρέμασμα, Αναδιπλούμενη λαβή, Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης, Κουμπί κρύου αέρα |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 2 |
| Σειρά | Οχι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Μήκος καλωδίου | 1.88 m |
| Βάρος | 600 g |
| Εγγύηση | 24 μήνες |