- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | Пластмаса |
| Цвят | Сив, Черен |
| Мощност | 1500 W |
| Захранващо напрежение | 180-250 V |
| Включени аксесоари | Концентратор, Дифузер |
| Функции | 3 нива на температура, LED индикатор, LED светлина |
| Нива температура | 3 |
| Комплект | Да |
| Тип | Класически |
| Част от тялото | Коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Ширина | 14.5 cm |
| Дължина | 32 cm |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Тегло | 550 g |
| Гаранция | 24 месеца |