- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic |
| Culoare | Gri, Negru |
| Putere | 1500 W |
| Tensiune alimentare | 180-250 V |
| Accesorii incluse | Hub, Difuzor |
| Functii | 3 trepte temperatura, Indicator LED, Iluminare LED |
| Trepte temperatura | 3 |
| Set | DA |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 14.5 cm |
| Lungime | 32 cm |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Greutate | 550 g |
| Garanție | 24 luni |