- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό |
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Εξουσία | 1500 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 180-250 V |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής, Διαχύτης |
| Λειτουργίες | 3 επίπεδα θερμοκρασίας, Ένδειξη LED, Φως LED |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Σειρά | Ναι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 14.5 cm |
| Μήκος | 32 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Βάρος | 550 g |
| Εγγύηση | 24 μήνες |