- -9,18 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Лилав, Черен |
| Мощност | 2000 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Включени аксесоари | Концентратор |
| Функции | Cool shot, Халка за окачване, Еко настройка, Светлинен индикатор |
| Нива температура | 3 |
| Комплект | Да |
| Тип | Класически |
| Част от тялото | Коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Ширина | 23.3 cm |
| Дължина | 26.6 cm |
| Гаранция | 24 месеца |