- -9,18 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Μωβ, Μαύρο |
| Εξουσία | 2000 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής |
| Λειτουργίες | Cool shot, Δακτύλιος για κρέμασμα, Οικολογική ρύθμιση, Φωτεινή ένδειξη |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Σειρά | Ναι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 23.3 cm |
| Μήκος | 26.6 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |