- -9,18 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | Violet, Negru |
| Putere | 2000 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Accesorii incluse | Hub |
| Functii | Cool shot, Suspensie, ECO SETUP, Indicatorul luminos |
| Trepte temperatura | 3 |
| Set | DA |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 23.3 cm |
| Lungime | 26.6 cm |
| Garanție | 24 luni |